Partnerzy

CYBER Audyt

Europejskiej klasy specjaliści w ofensywnym cyberbezpieczeństwie. Firma specjalizuję się w usługach testów penetracyjnych / testów bezpieczeństwa. Zamów kontrolowany atak na swoją infrastrukturę!

Miecznet :: Bezpieczeństwo Sieci Komputerowej

Doradztwo i sprzedaż rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa IT(systemy antywirusowe, firewall, backup, archiwizacja poczty, UTM, szyfrowanie i inne)

Instytucje otoczenia biznesu

Pisali o nas

Honeypot – trochę zapomniany sposób na intruza

Muszę się Wam przyznać, że jeszcze do niedawna moje pojęcie na temat narzędzi typu honeypot było dosyć słabe. Ograniczało się ono do ogólnej znajomości definicji honeypota jako pewnego rodzaju pułapki na internetowego intruza. Atakujący ma się zainteresować honeypotem niczym Kubuś Puchatek garnkiem miodu (…)

Cyfrowe mury obronne. Najlepsze startupy cybersecurity

Rozwój cyberbezpieczeństwa to obecnie jeden z najważniejszych trendów technologicznych. Jeśli firmy nie zadbają o ten aspekt, stracą rynkową przewagę. Innowacyjne rozwiązania cybersecurity oferuje coraz więcej startupów. A fundusze coraz chętniej w nie inwestują (…)

TrapTech tworzy „cyfrowe pola minowe”. Startup zbuduje społeczność fachowców od cyberbezpieczeństwa

Luka kompetencyjna w organizacjach wpływa na błędną identyfikację zagrożeń, ich priorytetów, a nawet zastosowanych środków zaradczych. Przekładać się to będzie na inwestycje, które nie będą optymalnie niwelować ryzyka jakie niesie cyberatak (…)

Kontakt

Chcesz dowiedzieć się wiecej lub zapytać o bezpłatną wycenę? Zapraszamy do kontaktu!